SPOTKANIE INFORMACYJNO-SZKOLENIOWE POŚWIĘCONE

KONKURSOWI „RÓWNAĆ SZANSE”

 

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjno-szkoleniowe poświęcone Regionalnemu Konkursowi Grantowemu „Równać Szanse” dotyczące możliwości uzyskania wsparcia finansowego w wysokości do 8 500 zł.

W konkursie aplikować mogą fundacje, stowarzyszenia, w tym także Ochotnicze Straże Pożarne, miejskie, gminne i powiatowe biblioteki oraz miejskie i gminne domy kultury z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.
Dotacje przyznawane są na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty realizowane są pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2018 roku.

Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Działania realizowane w ramach projektu powinny wspierać rozwój u młodych ludzi z małych miejscowości, umiejętności społecznych przydatnych zarówno w ich obecnym, jak i dorosłym życiu poprzez podnoszenie ich kompetencji społecznych, a także pasji i zainteresowań.


TERMIN: 4 października 2017 (środa)

GODZINA: 11:00

MIEJSCE: Sala konferencyjna Inkubatora Przedsiębiorczości w Świeciu, ul. Chmielniki 2b

DLA KOGO: dla organizacji pozarządowych, w tym Ochotnicze Straże Pożarne, miejskie, gminne i powiatowe biblioteki oraz miejskie i gminne domy kultury z miejscowości do 20 tysięcy mieszkańców.

ZAPISY: Prosimy o informację (e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefon 52 3312868) o zamiarze skorzystania ze szkolenia.

ORGANIZATORZY:

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA (www.stopa.org.pl)

Małeckich 3 / 30 U, 19-300 Ełk

Iwona Olkowicz, tel. 608-305-766, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  skype: iwona.olkowicz

Paweł Wilk, tel. 796-538-105, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oraz

Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju

Gospodarczego Ziemi Świeckiej

„Inkubator Przedsiębiorczości”

86-100 Świecie, ul. Chmielniki 2b

tel./fax 52 33-12-868

www.inkubator.com.pl

Serdecznie zapraszamy