Działaj Lokalnie VIII w Chełmnie

Dzięki dotacji uzyskanej z programu „DZIAŁAJ LOKALNIE VIII” Chełmno po raz kolejny stało się miejscem artystycznych spotkań plenerowych. Tym razem w impresjach malarsko-fotograficznych biorą udział artyści amatorzy, którzy chcą zatrzymać na dłużej „ulotne wrażenia” z tego pięknego miasta oraz poznać tradycyjny warsztat malarsko-fotograficzny.


OTWARTE PLENEROWE IMPRESJE MALARSKO – FOTOGRAFICZNE odbywają się w czwartki (17 i 31 lipca, 14 i 28 sierpnia oraz 11 września) w godz. 10.00 – 15.00 (zbiórka w ChDK o godz. 9.00). W plenerze biorą udział dwie grupy: malarska i fotograficzna, składające się z 10 osób każda. Zapisy do grup prowadzone są w sekretariacie ChDK, tel. 56 686 48 08, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Powstałe prace wystawiane będą podczas poplenerowych prezentacji w różnych częściach miasta. Projekt ma na celu ożywienie życia kulturalnego mieszkańców Chełmna, zachęcenie do tworzenia prac plastycznych i fotograficznych oraz doskonalenie warsztatu twórczego mieszkańców naszego miasta.

Projekt dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie VIII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez
Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie w Świeciu”